Ο τελικός του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στην ΑΕΚ και τον Ολυμπιακό ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά:
09:40 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2020 Μηχανοκίνητα
09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 San Marino
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 San Marino
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 San Marino
12:50 COSMOTE SPORT 5 HD Γκραν Πρι Τοσκάνης 2020 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
13:00 ΕΡΤ Sports HD Γκραν Πρι Τοσκάνης 2020 Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 2020 Μηχανοκίνητα
14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2020 Ελεύθερα δοκιμαστικά 4 San Marino
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Φούλαμ - Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ
14:30 Novasports 1HD Μπέρμιγχαμ - Μπρέντφορντ EFL Championship
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP 2020 Μηχανοκίνητα
15:50 COSMOTE SPORT 5 HD Γκραν Πρι Τοσκάνης 2020 Κατατακτήριες Δοκιμές
16:00 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 2020 Μηχανοκίνητα
16:00 ΕΡΤ Sports HD Γκραν Πρι Τοσκάνης 2020 Κατατακτήριες Δοκιμές
16:00 Novasports 3HD Άλμπα Βερολίνου - Αρμάνι Μιλάνο Μπάσκετ
16:30 Novasports 2HD Νυρεμβέργη - Λειψία Κύπελλο Γερμανίας
17:00 COSMOTE SPORT 1 HD Κρίσταλ Πάλας - Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Έιμπαρ - Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00 Novasports 5HD Χάντερσφιλντ - Νόριτς EFL Championship
17:40 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 2020 Μουτζέλο, Ιταλία - 1ος αγώνας
18:00 ΕΡΤ Sports HD Γκραν Πρι Τοσκάνης 2020 Αγώνας
18:00 Novasports 1HD ΟΦΗ - Παναιτωλικός Super League Interwetten
18:00 Novasports 4HD Μονπελιέ - Νις Ligue 1
19:00 Novasports 3HD Ζάλγκιρις - Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ Μπάσκετ
19:30 COSMOTE SPORT 8 HD Μπασκόνια - Μπαρτσελόνα 2020 ACB Supercopa Endesa
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Γρανάδα - Μπιλμπάο Ισπανικό Πρωτάθλημα
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Λίβερπουλ - Λιντς Πρέμιερ Λιγκ
21:00 COSMOTE SPORT 1 HD ΑΕΚ - Ολυμπιακός Κύπελλο Ελλάδας
21:00 Novasports 4HD Τσβόλε - Φέγενορντ Eredivisie
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Τενερίφη - Ρεάλ Μαδρίτης 2020 ACB Supercopa Endesa
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Γουέστ Χαμ - Νιουκάστλ Πρέμιερ Λιγκ
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κάντιθ - Οσασούνα Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 Novasports 1HD Σεντ Ετιέν - Στρασβούργο Ligue 1
23:00 Eurosport 1 Οζάκα - Αζαρένκα Τένις