Τα ματς Βόλος-ΠΑΟΚ και Ολυμπιακός-Παναιτωλικός για την 3η αγωνιστική της Super League ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά:
09:55 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Catalunya
10:10 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Σότσι, Ρωσία - 1ος αγώνας
10:50 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Catalunya
11:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 - Grand Prix Ρωσίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
11:50 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Ελεύθερα δοκιμαστικά 3 Catalunya
12:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 - Grand Prix Ρωσίας Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3
13:00 COSMOTE SPORT 4 HD Φενέρμπαχτσε - Όρμανσπορ Τουρκικό Πρωτάθλημα
13:00 COSMOTE SPORT 9 HD ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Πάρμα VTB United League
13:30 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Μηχανοκίνητα
14:00 COSMOTE SPORT 8 HD Φορτούνα Ντίσελντορφ - Βίρτσμπουργκερ Κίκερς Bundesliga 2
14:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αλαβές - Χετάφε Ισπανικό Πρωτάθλημα
14:25 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Ελεύθερα δοκιμαστικά 4 Catalunya
14:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Hamburg European Open
14:30 COSMOTE SPORT 1 HD Μπράιτον - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Πρέμιερ Λιγκ
14:30 Novasports 1HD Γουίκομπ - Σουόνσι EFL Championship
14:50 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 1 - Grand Prix Ρωσίας Κατατακτήριες Δοκιμές
15:00 ΕΡΤ Sports HD Formula 1 - Grand Prix Ρωσίας Κατατακτήριες Δοκιμές
15:05 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Μηχανοκίνητα
16:00 Novasports 4HD Τουλούζ - Οσέρ Ligue 1
16:00 Novasports 2HD Τορίνο - Αταλάντα Serie A
16:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Μηχανοκίνητα
16:30 COSMOTE SPORT 4 HD Άουγκσμπουργκ - Ντόρτμουντ Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 9 HD Αρμίνια Μπίλεφελντ - Κολωνία Bundesliga
16:30 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Hamburg European Open
16:30 COSMOTE SPORT 3 HD Λεβερκούζεν - Λειψία Bundesliga
16:35 COSMOTE SPORT 5 HD Formula 2 Σότσι, Ρωσία - 1ος αγώνας
17:00 COSMOTE SPORT 8 HD Γκλάντμπαχ - Ουνιόν Βερολίνου Ισπανικό Πρωτάθλημα
17:00 ΕΡΤ Sports HD Δράμα - Φίλιππος Βέροιας Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών
17:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κρίσταλ Πάλας - Έβερτον Πρέμιερ Λιγκ
17:00 Novasports 3HD Ντέρμπι - Μπλάκμπερν EFL Championship
17:00 Novasports 3HD Ντέρμπι - Μπλάκμπερν EFL Championship
17:30 COSMOTE SPORT 5 HD Γαλατάσαραϊ - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα
18:00 Novasports 4HD Σεντ Ετιέν - Ρεν Ligue 1
18:30 Novasports 1HD Βόλος - ΠΑΟΚ Super League Interwetten
19:00 ΕΡΤ Sports HD IAAF Diamond League Ντόχα
19:00 Novasports 5HD Σαμπντόρια - Μπενεβέντο Serie A
19:00 Novasports 3HD Κάλιαρι - Λάτσιο Serie A
19:30 COSMOTE SPORT 3 HD Σάλκε - Βέρντερ Βρέμης Bundesliga
19:30 COSMOTE SPORT 1 HD Γουέστ Μπρομ - Τσέλσι Πρέμιερ Λιγκ
19:30 COSMOTE SPORT 2 HD Έλτσε - Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα
20:30 COSMOTE SPORT 7 HD Μπενφίκα - Μορεϊρένσε Liga NOS
20:30 Novasports 2HD Ολυμπιακός - Παναιτωλικός Super League Interwetten
21:30 COSMOTE SPORT 9 HD Κίελο - Φλένσμπουργκ Liqui Moly Bundesliga
21:45 Novasports 1HD Ίντερ - Φιορεντίνα Serie A
22:00 COSMOTE SPORT 1 HD Μπέρνλι - Σαουθάμπτον Πρέμιερ Λιγκ
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Μπέτις - Ρεάλ Μαδρίτης Ισπανικό Πρωτάθλημα
22:00 Novasports 4HD Μαρσέιγ - Μετς Ligue 1
22:00 Novasports 3HD Άγιαξ - Φίτεσε Eredivisie
22:55 Novasports 5HD Νάσβιλ - Χιούστον MLS
23:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μποαβίστα - Πόρτο Liga NOS