Το ματς Άρσεναλ - Ολυμπιακός για την φάση των «32» του Europa League ξεχωρίζει στο πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας.
Αναλυτικά οι επιλογές:
02:00 COSMOTE SPORT 7 HD Τόμι Πολ - Αλεξάντερ Ζβέρεφ ATP 500
04:00 COSMOTE SPORT 7 HD Αντριάν Μαναρινό - Γκριγκόρ Ντιμιτρόφ ATP 500
06:00 COSMOTE SPORT 7 HD Ραφαέλ Ναδάλ - Μιόμιρ Κετσμάνοβιτς ATP 500
12:45 Eurosport 1 Παγκόσμιο Τουρ Ποδηλασία
13:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αντρέι Ρούμπλεφ - Ντάνιελ Έβανς ATP 500
15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Γιαν Λέναρντ Στραφ - Στέφανος Τσιτσιπάς ATP 500
15:00 Eurosport 1 The Players Championship Σνούκερ
15:50 Eurosport 2 Οτέπα Δίαθλο
17:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships
18:50 Eurosport 1 Οτέπα Δίαθλο
19:00 COSMOTE SPORT 6 HD ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championships
19:00 Novasports 4HD Ζενίτ - Μπάγερν EuroLeague
19:00 Novasports 1HD ΤΣΣΚΑ - Μπαρτσελόνα EuroLeague
19:30 Eurosport 2 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Βερολίνο Ποδηλασία
19:55 COSMOTE SPORT 5 HD Εσπανιόλ - Γουλβς Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 4 HD Πόρτο - Λεβερκούζεν Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 9 HD Μάλμε - Βόλφσμπουργκ Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 8 HD Μπασακσεχίρ - Σπόρτινγκ Λισαβόνας Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 7 HD Γάνδη - Ρόμα Europa League
19:55 COSMOTE SPORT 3 HD Βασιλεία - ΑΠΟΕΛ Europa League
20:55 Eurosport 1 The Players Championship Σνούκερ
21:00 Novasports 3HD Άλμπα - Αναντολού Εφές EuroLeague
21:05 Novasports 2HD Μακάμπι Τελ Αβίβ - Ολυμπιακός EuroLeague
22:00 COSMOTE SPORT 5 HD Μπενφίκα - Σαχτάρ Ντόνετσκ Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 4 HD Σάλτσμπουργκ - Άιντραχτ Φρανκφούρτης Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ίντερ - Λουντογκόρετς Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 8 HD Σεβίλλη - Κλουζ Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 7 HD Σέλτικ - Κοπεγχάγη Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Άγιαξ - Χετάφε Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπριζ Europa League
22:00 COSMOTE SPORT 2 HD Άρσεναλ - Ολυμπιακός Europa League
22:00 Novasports 1HD Μπασκόνια - Ερυθρός Αστέρας EuroLeague