«Παρελθόν» από το GNTM 4 αποτελεί η Ραφαέλα Ροδινού, καθώς αποχώρησε στο επεισόδιο της Δευτέρας.
Παρόλα αυτά, με ανάρτηση που έκανε στα social media αναφέρθηκε στο ταξίδι που έκανε στο κόσμο της μόδας, ενώ ευχαρίστησε όσους στάθηκαν στο πλευρό τους.
Έτσι, στην ανάρτηση που έκανε στο Instagram έγραψε το εξής:
«Επιστροφή στην κανονικότητα! Το ζήσαμε και αυτό. Ευχαριστώ τόσο πολύ για τα όμορφα μηνύματα ρε παιδιά, αλήθεια! Να είστε αληθινοί, να είστε δημιουργικοί, να μην φοβάστε να εκτεθείτε ή να τσαλακωθείτε! Δημιουργήσατε αναμνήσεις!
Ευχαριστώ την παραγωγή του @gntmgr για την όμορφη συνεργασία και τους κριτές φυσικα!
Ιδιαίτερα, όμως, ευχαριστώ την Βίκυ Κουλιανού και τον αγαπημένο coach Γιώργο Καράβα για τις πολύτιμες συμβουλές τους και για το ήθος τους, γιατί αυτά τα παραδείγματα είναι προς μίμηση!
Υστερόγραφο 1: Επειδή δεν είμαι καμία σνομπ, βάζω στόχο δημόσια από σήμερα να απαντήσω σε όλα τα μηνύματα.
Υστ2: Τα καλύτερα έρχονται.
Καληνύχτα».
Δείτε την ανάρτηση που έκανε στο Instagram η Ραφαέλα Ροδινού:
{https://www.instagram.com/p/CVL6VGusGpE/}